קצת עלינו

המטרה שלנו פשוטה: להנגיש קורסים בניהול מוצר כדי לאפשר לאנשים מרקע של אפיון, עיצוב, תכנות או פסיכולוגיה שאיבדו את עבודתם לנצל את משבר הקורונה בשביל לפתח קריירה חדשה בניהול מוצר.

הכירו אותנו

המרצה

  • LinkedIn

היי, אני ענת אלדר

אני מנהלת מוצר כי מעניין אותי ליצור מוצרים המשפרים ומשפיעים על חיי המשתמשים. אני בעלת 20 שנות ניסיון בתחומי הטכנולוגיה והמוצר, ניסיון שמאפשר לי להדריך מנהלות ומנהלי מוצר צעירים בהתנדבות. בחמשת השנים האחרונות לימדתי קורס ניהול מוצר במרכז הבינתחומי. 
 
כיום, אני מנהלת מוצר בכירה במיקרוסופט, ומובילה את מוצרי האנליטיקה לתחום החינוך למורים, תלמידים, הורים ומנהיגים, מוצרים שמטרתם להשפיע על ולשפר את תוצאות הלמידה. 
לפני מיקרוסופט, הייתי מנהלת מוצר מובילה במגוון חברות ותאגידים משלב הקונספט עד שלב הביצוע. 
 
אני בוגרת תואר ראשון במדעי המחשב מהמכללה האקדמית תל אביב, יפו. כיום אני גרה עם בן זוגי וילדי בגן חיים.  כשיש לי זמן פנוי אני כותבת שירה, מתרגלת איינגר יוגה ומתעסקת בצילום.

Anat.jpeg

מנהלים אופרטיביים

  • LinkedIn

היי, אני נדב וידוצ׳ינסקי

בשנתיים האחרונות עסקתי במחקר של טכנולוגיה בתחומי אינטראקציית-אדם מחשב במעבדה לחדשנות במדיה, במרכז הבינתחומי, הרצליה. כחלק מהמחקר שלי אני עובד על יצירת טכנולוגיות חדר חכם שתתאים לילדים ותעצים את המשמעות האמוציונלית של החדר שלהם. 


במהלך השנה האחרונה, זכיתי לתרגל את הקורס של ענת במרכז הבינתחומי. המעבר מסטודנט למתרגל היא חוויה מדהימה, זכיתי להעמיק ולשפר את הידע שלך בכל רגע נתון. כמתרגל, ייעצתי לסטודנטים לקראת עבודת הגמר שלהם על בסיס הדברים שלמדתי בקורס. ​


אני בוגר תואר ראשון בתקשורת אינטראקטיבית, ומתחיל בקרוב תואר שני בסוציולוגיה, ואנתרופולוגיה במגמת פסיכולוגיה חברתית בבר אילן. בזמני הפנוי אני מתאמן בקיקבוקס, ומשחק משחקי מחשב.

DSC_4641.JPG
adi_cohen_zedek_nest-2411111.jpg

היי, אני דינה ולקר

אני אחראית אופרציה ומנהלת את הפרויקטים שמאחורי הקלעים. סיימתי לאחרונה תואר ראשון בתקשורת אינטראקטיבית שם פגשתי לעומק את תפקיד ניהול המוצר ואת הקסם והמסירות בהבנת כאב של משתמשים, תכנון מעמיק ולבסוף בניה של פתרון. 

בשנתיים האחרונות אני עוסקת בעיקר במחקר UX במעבדה לחדשנות במדיה, שם חקרתי את האינטראקציה בין אנשים מבוגרים לאובייקט רובוטי חדש. כמו כן, אני מתרגלת קורס UX ונהנית להעמיק וללמוד עוד על מוצרים טובים, הנדסת אנוש והמפגש בין אנשים וטכנולוגיה. 

אני מאוד אוהבת מוזיקת שוליים ובשלוש השנים האחרונות יש לי תוכנית ברדיו הבינתחומי בה אני משמיעה מוזיקה מכל העולם. חוץ מזה אני מתרגלת יוגה ופילאטיס, אוהבת לקרוא ולטייל.
 

  • LinkedIn
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?
arrow&v

תודה שנרשמת!