תרומה לקהילה

חלק מהותי מלהיות מנהלי מוצר, הוא למצוא נקודת כאב בחייהם של המשתמשים ולפתור אותה דרך מוצר או פיצ'ר מעולה. כחלק בלתי נפרד מהיותנו חלק מחברה אנושית, ובייחוד חברה בזמן משבר, אנחנו רואים את נקודות הכאב ומחפשים - גם אם לא דרך מוצר, את הדרך שלנו לסייע. 


מימוש השקפה זו היא בתרומה של 40% מההכנסות של הקורס לאחד משלושה ארגונים, לבחירתכם, בסוף תהליך הקבלה.

העמותות

יד לקשיש

עמותת יד לקשיש פועלת להעצמת קשישים נזקקים באמצעות תעסוקה יצרנית ויצירתית, תמיכה חברתית וכספית, כמו גם לקידום עמדות חיוביות כלפי קשישים נזקקים ומקומם בחברה.

מדי יום מגיעים כ-300 קשישים מירושלים וסביבתה, כולם מקבלי הבטחת הכנסה, עולים חדשים וותיקים, מרביתם ניצולי שואה, בגיל ממוצע של 80+ לבתי המלאכה. הם זוכים לתעסוקה משמעותית ויצירתית, למערכת שירותים כלכלית חברתית מקיפה ולמסגרת קהילתית חמה ותומכת.

איגי

איגי (ארגון נוער גאה) שם לעצמו כמטרה לפעול למען העצמה של בני נוער וצעירים להט"בים במטרה לייצר עבורם מקום חברתי משמעותי ולעודד אותם לקחת חלק בעיצוב הקהילה בפרט והחברה הישראלית בכלל. הארגון פועל למען חינוך ושינוי חברתי עבור נוער להט"בי והטרו-סקסואלי כאחד ופועל למיגור תופעות אלימות, גזענות וגילויי הומופוביה לשם יצירת חברה צודקת, שוויונית ודמוקרטית. 
בארגון חברים יותר מ4,000 בני נוער שנפגשים פיזית, והוא מספק תמיכה נרחבת גם בפורומים אינטרנטיים. 

ל.א. לאלימות נגד נשים

העמותה הוקמה כדי להציל נשים וילדיהן הסובלים מאלימות במשפחה ולאפשר להם לצאת לחיים חדשים באמצעות הענקת מקלט, טיפול מקצועי והכשרה מקצועית ולשמש להם פה לשינוי חקיקה והגברת המודעות בחברה לנושא האלימות במשפחה. 
פעילותה המרכזית של העמותה היא ניהול והפעלת 3 מקלטים לנשים הסובלות מאלימות ולילדיהן. כמו כן, העמותה מפעילה קווי חירום ואת היחידה המשפטית המטפלת בהליכים המשפטיים של נשים במקלט ומתן ייעוץ משפטי ראשוני לנשים הסובלות מאלימות ואינן זכאיות לסיוע משפטי. 
עד כה העמותה סייעה ל6,000 נשים ול8,500 ילדים.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?
arrow&v

תודה שנרשמת!