שאלות נפוצות

שאלות נפוצות

על התוכנית

למה כדאי לי להירשם?


אם בניית מוצרים בעלי השפעה חיובית על העולם מסקרנת אותך, זה הקורס בשבילך! בקורס נלמד את היסודות של ניהול מוצר יחד עם הבנה ותרגול של התהליכים בבניית מוצר מעולה.
לאיזה תפקידים בשוק הקורס ניהול מוצר 101 יכין אותי?


מטרת הקורס היא לקדם אתכם לקראת תפקידי ניהול מוצר. הקורס יעניק לכם את סל הכישורים הנדרשים כדי להיות מנהלי מוצר מעולים. בנוסף, נלמד גם כלים שיקדמו אתכם להיות מעצבים UI\UX וחוקרים UX טובים יותר.
איך אני אדע אם הקורס מתאים לי?


אם יש לך משיכה לעולם המוצר, התעניינות להבין את משמעות והיקף התפקיד ורצון לבנות פרויקט משמעותי לתיק העבודות שלך, הקורס הזה מתאים לך!
למה שארצה להיות בתפקיד ניהול מוצר?


מצאת את עצמך פעם בסיטואציה בה דיברת עם אנשים, שמעת את הכאב שלהם, ורצית לעזור? אם התשובה היא כן, תפקיד ניהול המוצר מתאים לך! למנהלי המוצר יש את ההזדמנות להשפיע על ידי בניית פתרונות לכאבם של מיליוני אנשים.
באיזו שפה הקורס מועבר?


הקורס יועבר בעברית. עם זאת, כדי להתאים אותו לעולם הפרקטי של ניהול מוצר, מצגות הקורס, חומרי הקריאה והמטלות אותן תגישו במשך הקורס כולו יהיו באנגלית.

תנאי קבלה

איך נרשמים? מה הם תנאי הקבלה?


כדי להיות תלמיד בקורס עלייך לעבור תהליך קבלה קצר. השלב הראשון הוא הרשמה דרך הטופס בתחתית הקורס, שם תתבקשו לתת אימייל ושם. לאחר מכן, תקבלו מייל עם בקשה לקצת יותר פרטים עליכם, כמו קורות חיים, התחייבות להשתתפות בכל תאריכי הקורס, ועוד. במהלך אוגוסט תוזמנו לראיון התאמה לקורס בזום, ולאחר מכן - אתם בפנים ונתראה בתחילת הקורס בספטמבר. בהצלחה!
מהם התנאים המקדימים לרישום?


כדי להירשם, הדבר היחיד שאתם צריכים לעשות הוא למלא את הטופס! שימו לב, שצריך רקע באחד התחומים: UX, UI, פיתוח, פסיכולוגיה או אומנות. לפני הראיון, תצטרכו להסכים להשתתף בכל הקורס (תמצאו את כל הפרטים, התאריכים והתכנים בסילבוס!)
מה תקבלו בסוף הקורס?


בסוף הקורס תקבלו תעודה שמראה על השתתפותכם בקורס, ופרויקט לתיק עבודות עליו תעבדו במהלך הקורס. בנוסף, למצטייני הקורס, אנו ננסה לעזור במציאת התמחות בתחום.

מבנה הקורס

מה מבנה הקורס?


הקורס יכסה את כל הכישורים שצריך כדי להיות מנהלי מוצר. בקורס תלמדו איך למצוא צרכים של משתמשים, להבין את עולם הבעיה, ליצור פתרון מעולה ולבנות מדדים להצלחה.
כמה זמן הקורס?


אורך הקורס הינו ארבעה חודשים, 16 שיעורים של שעה וחצי למעט המפגש הראשון והאחרון שיהיו ארוכים יותר. לעוד מידע על לו"ז הקורס והנושאים הנלמדים, הירשמו בדף הקורס.
למה הקורס הזה כזה זול בהשוואה לאחרים?


האג'נדה שלנו היא לעזור לאנשים שאיבדו את מקום עבודתם או שמחפשים כיוון חדש להשיג את הכישורים שהם צריכים כדי להפוך למנהלי מוצר. מחיר הקורס (650 ש"ח) נועד לכסות עלויות (פרסום, תחזוקת והקמת אתר ועוד), ושאר הכסף ייתרם לעמותות שאנחנו מאמינים בהם (עוד מידע בדף תרומה חברתית).

תוכנות וחומרה

אני צריך תוכנות מיוחדות לקורס?


בשביל הקורס צריך חשבון לזום (החשבון החינמי הבסיסי) וחשבון ג'ימייל (להגשת המטלות). שימו לב, המחשב שלכם צריך להיות בעל מיקרופון ומצלמה עובדים.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים?
arrow&v

תודה שנרשמת!